İncek Halı Yıkama

İncek Halı Yıkama
Halı yıkama sektöründe bulunan firmalar arasında İncek halı yıkama firmamız her zaman güvenli ve kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koymaktadır.
İncek Halı Yıkama Hizmetleri
Gün geçtikçe sunmuş olduğu kaliteli ve güvenli yıkama hizmetleri ile İncek halı yıkama firmamız adından en fazla söz ettiren firma olmaktadır. Halılar günlük yaşamın en fazla kullanılan ve en vazgeçilmez olan eşyalarının başında gelmektedir. Gün boyunca en çok üzerinde dolaşılan bu eşyalar çevrede oluşan kir ve tozları yüzeylerinde toplamaktadır. Bu tozların zaman içinde hav diplerine inmesi ve burada barınması zaman içinde bakteri oluşumuna sebep olmaktadır.
Bakteriler temizlenmediği her an daha fazla üreyerek çoğalmaktadır. Halılar süpürülerek ya da silinerek derinlemesine bir temizlik olmaz. Bunun için kesinlikle yıkanması gerekmektedir. Aksi durumda bakteriler zaman içinde çeşitli hastalıklara ve enfeksiyonlara neden olacaktır. Bu konu hakkında mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Firmamız halı yıkama hizmetlerinde birinci sınıf temizlik ürünü kullanmakta ve en son sistem teknolojik makineler ile profesyonel ekibimiz tarafından özenle yıkanmaktadır.
Halı Yıkama İşlem Aşamaları
Halı yıkama işlemler çok zor ve zaman isteyen zahmetli bir olduğundan uzman kişiler tarafından yapılması çok doğru bir karar olacaktır. Güvenli temizlikler ve İncek halı yıkama işlemleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlerin isteği üzerine uzman ekibimiz adresinize gelir ve halılarınızı almaktadır. Halı yıkama işlemleri aşamaları şunlardır;
1)Halılar ilk olarak türlerine ve özelliklerine gör ayrılır. Çünkü halıların dokuma özelliklerine göre yıkama işlemleri daha farklı olmaktadır.
2) Toz odalarına alınan halılar yüksek dereceli vakumlu makineler ve dövme yöntemi ile içinde bulunan tozlardan arındırılmaktadır. Bunun sebebi halı dip kısımlarında bulunan tozlar su ile buluştuğu zaman çamurlaşma gibi sorunlarla karşılaşmamaktır.
3) Kontrol odasına alınan halılarda leke tespiti yapılmaktadır. Bunun amacı ise halı üzerinde bulunan inatçı lekelerin üzerine kele çıkarıcı deterjan uygulaması yaparak kirlerin yumuşaması sağlanmaktadır.
4) Halılar arından halı yıkama odalarına alınarak uzman ekibimiz tarafından en son sistem teknolojik makineler ve Sağlık Bakanlığı onaylı olan anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ile el değmeden itina ile yıkanmaktadır. Her halının türüne öze farklı deterjan ve yöntemler uygulanmaktadır.
5) Durulama odalarında yıkama işlemi biten halılar bol sularla durulanmaktadır. İncek halı yıkama hizmetleri konusunda firmamız n ince ayrıntısına kadar özenle ve güven içinde hizmetlerini sunmaktadır.
6) Kurutma odalarına alınan halılar tek tek özel klimalar sayesinde tek damla yaş yer kalmayana kadar kurutulmaktadır. Güneş görmeyen bu alanlarda hem halılar güneş ışınlarına maruz kalmaz hem de tozlardan korunmaktadır.
7) Kuruma işlemleri tamamlanan halılar son kontrolleri için kalite kontrol odalarına alınır. Burada halılar detaylı olarak incelenir ve leke kalıp kalmadığı tespit edilir. Şayet leke kalmışsa halılara tekrar yıkama işlemleri uygulanmaktadır.
8) Ter temiz olan halılar parfümlenir ve özel ambalajlarla paketlenir. Paketlenen halılar güler yüzlü ekibimiz tarafından adresinize teslim edilmek üzere fabrikamızdan ayrılır. Firmamızdan aldığınız hizmetlerden asla pişman olmayacaksınız.
Çok Uygun Halı Yıkama Fiyatları
İncek halı yıkama fiyatları firmamızda son derece bütçeleri zorlamayan en uygun rakamlar ile sunulmaktadır. Genel olarak her yerde olduğu gibi fiyatlar halıların özellikleri, iplik dokusu, türleri ya da halı sayısı gibi durumlara göre daha farklı olmaktadır. Haftanın her günü hizmet veren firmamıza 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak ulaşmanız mümkün olmaktadır. Firmamız sizlerin memnun kalması için çalışmalarına devam etmektedir.
 
İncek Halı Yıkama Facebook Sayfasıİncek Halı Yıkama Twitter Sayfasıİncek Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK